reclamatie cata bla bla

Ai vazut ceva neinregula pe server? Lasa un mesaj aici
Locked
User avatar
em.
Silver IV
Silver IV
Posts: 4
Joined: Mon Jul 24, 2023 10:27 pm
Contact:

reclamatie cata bla bla

Nume: em
SteamID:
Motiv: silence 120 minute ca i-am zis ramonei sa nu mai faca monitor
Dovada:
Ai citit Regulamentul Playerilor? [Da / Nu]:

Domnule cata, daca doamna/domnisoara e iubita ta, nu iti da dreptul sa dai tu silence dupa bunul plac.
Nu ai cum sa intuiesti ce am vrut sa spun, esti mic, e o tara libera si atat timp cat nu folosesc organe genitale si restul nu poti tu sa dai gag ca am zis ca ii vizitez neamurile decedate daca mai face monitor. Daca tu asta consideri limbaj, pentru ala care mi-a luat familia in sex ce mai faci?
User avatar
Cata
Server Admin
Posts: 157
Joined: Tue Dec 27, 2022 1:59 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: reclamatie cata bla bla

Salut,

1. Motivul silence-ului este evident in dovada atasat.
2. Nu ma intereseaza mascarile pe care le faci ale injuraturilor
3. Nimic din treaba asta n-are treaba cu Ramona :)

Multumesc,
Attachments
em..jpg
Image
User avatar
em.
Silver IV
Silver IV
Posts: 4
Joined: Mon Jul 24, 2023 10:27 pm
Contact:

Re: reclamatie cata bla bla

4. Folosirea unui limbaj indecent(injurii, tipete in microfon, instigare, toxicitate, etc)
Avertizare
Mute/Gag 30 de minute
Mute/Gag 60 de minute
Mute/Gag 300 de minute
Ban 30 de minute

Ia si citeste propriul regulament. avertizarea unde a fost, avand invedere ca nu am injurat.

*Regulile de mai sus acopera situatiile comune, dar nu le putem incorpora pe toate, motiv pentru care ne rezervam dreptul sa luam masuri sau actiuni, dupa cum credem de cuviinta pentru a asigura binele comunitatii.*

Iertati-ma pe mine. masurile se iau asa dupa bunul plac. Puteti da TC ca nu are rost, orice ar face sunt acoperiti de "clauze"
User avatar
Cata
Server Admin
Posts: 157
Joined: Tue Dec 27, 2022 1:59 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: reclamatie cata bla bla

Eu zic sa scoti un demo si sa te uiti ca avertismentul a existat prin sm_say catre toata lumea si tu l-ai ignorat. (fac acel avertisment pe server odata la 3-5 runde oricum)

Durata se schimba daca nu esti la prima abatere :) Tot eu ti-am mai dat si in trecut mute pentru limbaj.
Image
User avatar
em.
Silver IV
Silver IV
Posts: 4
Joined: Mon Jul 24, 2023 10:27 pm
Contact:

Re: reclamatie cata bla bla

Eu zic sa stai cuminte ca in tot istoricul meu am avut doar un mute si un ban si ala a fost de la compact. Nu caut sa fac valva dar sa imi dai silence 2 ore asa din senin ca ti-am ranit prietena in sentiment e aiurea, avand in vedere ca mi-a luat unul azi familia in sabie si nu a patit nimic. Las-o asa ca te faci de ras singur. Trec alea 120 de minute, dar nu te mai aprinde asa cu comenzile pe mine ca nu e ok.
User avatar
Cata
Server Admin
Posts: 157
Joined: Tue Dec 27, 2022 1:59 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: reclamatie cata bla bla

Stai linistit ca acele 120 de minute trec repede ! Nu te mai mira ca sunt 120, tinand cont ca in "istoricul tau" ai avut mute si ban pentru limbaj si chiar injurii staff. O sa inchid topicul aici ca sa nu mai continue sirul aiurea.

Daca exista vreun alt raspuns din partea celor din staff vor da reply ei.

Multumesc,
Attachments
ban em limbaj.png
Image
Locked
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 0 guests