Cerere unban

Consideri ca ai primit Ban pe nedrept? Scrie aici
Locked
User avatar
Illegal banatu
Silver II
Silver II
Posts: 2
Joined: Sat Jul 08, 2023 11:36 pm
Contact:

Cerere unban

Nick-ul tau:Illegal
Adminul care te-a banat:Cristi
SteamID:STEAM_1:0:219440757
Motivul pentru care ai luat ban: bhop ahk script
Data si ora banului:08.07.2023 23:15
De ce consideri ca ai luat Ban pe nedrept: Consider ca am luat ban pe nedrept fiindca , NU STITI SA FACETI O VERIFICARE ATAT TU CAT SI VICE .Nu am adaugat acel ahk decat in luna a 6 a cand inainte sa se intample cu cucubau aceeasi chestie . Normal si de drept acel fisier a fost deschis inainte de data reguli noi in regulament esti normal , ea ramane in istoric acolo mult timp , daca o foloseam dupa luna de 06 da aveai tot dreptu de ban . Numai zic ca nici macar nu ai accesat fisieru sa vezi daca functioneaza acel script de bhop sau e doar pus de mine numele acela de bhop si este creat de mine acel ahk pentru samp pentru binduri. Invata sa faci verificare cred ca la Galati nu s a auzit de o verificare corecta inca. Cer sa vina un admin care stie cum se face verificare nu tu sau vice ca nu aveti nimic deaface de doris numai zic trebuia sa se lase de adminat si sa ramana preot ca nu i de el sa nu mai zic ca voi luati lumea la misto fiindca va credeti prea sus . O verificare nici macar nu se face pe un canal public cum m ati obligat sa fac eu , aveam fisiere cu caracter personal si nu era nevoie sa vada altii playeri ce am eu in pc nu dau nume ( heppa si altii). In continuare imi sustin nevinovatia fiindca dupa cum am mai zis nu are legatura cu absolut nimic ce spuneti voi si fisieru ala odata deschis inainte data aceasta acolo ramane si nu pot sa l sterg , daca il foloseam dupa ce se adauga se regula de la cucubau incoace da , dar se vede ca inca de atunci e sters si numai e folosit / deschis pana in data verificari https://files.fm/u/eqvvwd4cc
Ai citit Regulamentul Playerilor? [Da / Nu]:vutz
User avatar
rigE
Server Admin
Posts: 551
Joined: Fri Nov 19, 2021 1:25 am
Location: Arges
Contact:

Re: Cerere unban

Salut,

Cand ai fost verificat ti-a fost gasit scripts pentru csgo in calculator. Chiar daca acestea au fost accesate acum 30+ zile ele inca se afla in calculatorul tau, de aceea nu se aplica regula de 30 de zile.

In cazul in care tu ai fi sters acele scripturi si apareau doar in last ca fiind accesate acum 30+ zile, totul era ok, dar din moment ce ele inca se afla in calculatorul tau, ne rezervam dreptul de a te bana pentru a ne asigura ca pe viitor nu le voi folosi la noi pe server.

Legat de cucubau, a fost verificat, au fost verificate fisierele, ce contin, ne-a aratat ca le foloseste cu adevarat pentru minecraft.

Banul ramane.

Topic inchis!
Image
ImageImage
Locked
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 0 guests