Reclamatie admin Megatron

Ai vazut ceva neinregula pe server? Lasa un mesaj aici
Locked
joey
Server Helper
Posts: 20
Joined: Fri Jun 09, 2023 1:37 am
Location: Bucuresti
Contact:

Reclamatie admin Megatron

Nume: KINGMEGATRON♛
SteamID: STEAM_1:0:608396015
Motiv: Admin Megatron mi-a dat silence/mute pe motiv ca i-am spus unui copilas "ca e penibil" si sa taca din gura ca deranjeaza ceilalti jucatori, pentru ca spama microfonul intr-un mod deranjant cand incerca sa faca misto de o fata de pe server. Nu este prima data cand acest admin abuzeaza de "putere", doar ca acum m-am hotarat sa ii fac reclamatie. Am inteles sa nu se vorbeasca urat, ceea ce mi se pare normal ca nu suntem in jungla, dar atat timp cat el era pe server, putea sa imi zica frumos(avertizare) ca "penibil" intra in categoria aceea de injurii super grele si ca se sanctioneaza. Ca nu joc de ieri-azi pe serverul asta. Va multumesc si o zi faina!
Dovada: *DEAD*(Terrorist) joey‎ : si eu de ce am mute ?
*DEAD*(Terrorist) joey‎ : ca i-am zis sa taca ?
*DEAD*(Terrorist) KINGMEGATRON♛‎ : joey limbaj (jignire)
*DEAD*(Terrorist) joey‎ : ce jignire ?
(Terrorist) joey‎ @ T Start : "taci din gura ca ne zgarii timpanul" este jignire ?
(Terrorist) KINGMEGATRON♛‎ @ House : l ai facut penibil
Ai citit Regulamentul Playerilor? [Da / Nu]: DA
Get kills or die trying.
User avatar
KINGMEGATRON
Distinguished Master Guardian
Distinguished Master Guardian
Posts: 35
Joined: Fri Nov 04, 2022 1:49 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Reclamatie admin Megatron

Salut @joey , am gresit dar nici tu nu ai procedat corect insistand sau instigand cearta cu el, tinand cont de faptul ca v am scris la amandoi pe chat sa va opriti + ca nu l ai facut doar o singura data "penibil". Nu abuzeaza nimeni de "putere" sau de functia de admin, doar ca data viitoare lasa adminii sa si faca treaba si incearca sa te concentrezi asupra jocului. Am considerat ca i mai ok sa calmez apele in ambele parti pentru ca nu toleram toxicitatea... si daca tot veni vorba de admini ne marim echipa, poate indeplinesti cerintele viewforum.php?f=23
Topic inchis!


O zi buna !
Attachments
joey.mp4
(56.18 MiB) Downloaded 492 times
joey
Server Helper
Posts: 20
Joined: Fri Jun 09, 2023 1:37 am
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Reclamatie admin Megatron

Intentia mea nu a fost de a "pune paie pe foc", ba dimpotriva. L-am facut "penibil" in momentul in care jucatorul intrecea limita bunului simt cu cealalt jucator. E ca si cum tu vrei sa ajuti o batranica sa treaca strada si politia iti da amenda ca v-a prins pe rosu semaforul de pietoni. Intelegi tu aluzia. In rest, we good. Zi faina!
Get kills or die trying.
Locked
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 2 guests