reclamatie la pripasi care imi strica cheful de joc

Ai vazut ceva neinregula pe server? Lasa un mesaj aici
Locked
User avatar
Mr.Romeo
Silver III
Silver III
Posts: 3
Joined: Sat Nov 06, 2021 1:57 pm

reclamatie la pripasi care imi strica cheful de joc

Nume: nu stiu care mi a dat are legatura cu hitman ala care se baga singur in seama si ma face gay dupa imi strica toata starea de joc si imi strica tot cheful si ma ia toti dravci cand vad ca inca mai sunt atatia frustrati pentru simplu fapt ca am vorbit cu o fata bianca ii scriam ei se baga el singur in seama si ma face gay si dupa tot el se supara ca de ce i am vb urat pai merita frate
SteamID:
Motiv: ban permanent ca am injurat intradevar am injurat dar am injurat ca ma facea gay asa nici nu la bagat nimeni in seama nu nimic s a bagat el singur si a inceput sa mi vorbeasca urat
Dovada:
Ai citit Regulamentul Playerilor? [Da / Nu]:da

Puteti pune si profilul jucatorului. hitman frustratul pripas care se frustreaza si face gay si vorbeste urat cu oricine vorbeste cu o fata pe server se baga el ca musca in lapte si incepe sa jigneasca dupa tot el se supara ca vai doamne de ce m am luat de el
Dovada trebuie sa fie video sau poza(daca este vorba de injuraturi etc).
si ban permanent mi a dat alt pripas care probabil se linge fund in fund cu acel boschetar infect mi a stricat si cheful de joc si tot NAR NU MAI DA GRADE LA TOTI FRUSTRATI CAR STRICA CHEFUL DE JOC OAMENILOR FRATE CA NU MI SE PARE NORMAL CE SE INTAMPLA OKAY AM VORBIT URAT DAR AM VORBIT DUPA CE MA FACUSE ALA IN TOT FELUL SI EU DOAR VENISEM SA MA JOC CS LINISTIT SI MIA STRICAT SI CHEFUL DE JOC SI TOT
Orice reclamație trimisa către echipa ZUTV în privat nu este luata în considerare. CONCLUZIE NU MAI DA GRADE LA TOTI BOSCHETARI

ATATA TIMP CAT SUNT RESPECTAT RESPECT PE CINE MA RESPECTA NU SA FIU TRATAT DE ASEMENEA BOSCHETAR SI HITMAN ALA SI CELALALT CARE DA BAN SI TOT EI AU INCEPUT vin sa ma joc linistit si imi strica cheful de joc si de tot si tot ei incep si ma jignesc dupa tot ei se supara nark frate nu mai da grade la toti frustrati ca uite ce se intampla si nu e frumos zi faina salut
User avatar
Cata
Server Admin
Posts: 157
Joined: Tue Dec 27, 2022 1:59 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: reclamatie la pripasi care imi strica cheful de joc

Salut,

Pentru un asemenea post si un asemenea limbaj o reclamatie nu se ia in seama. Banul ramane, topicul este inchis si te-as ruga sa ai un limbaj adecvat unei comunitati.

Multumesc
Image
Locked
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 2 guests