Reclamatie hAoS^

Ai vazut ceva neinregula pe server? Lasa un mesaj aici
Locked
User avatar
xah
Silver II
Silver II
Posts: 2
Joined: Mon Mar 13, 2023 1:03 pm
Contact:

Reclamatie hAoS^

Nume: hAoS^
SteamID: -
Motiv: a folosit comanda slay in mod abuziv - se poate vedea pe demo si se poate interpreta faptul ca un save intr o situatie de 1vX unde am <10HP (unde X >= 2) este o situatie in care nu ar trebui sa primesc slay
Dovada: https://prnt.sc/zRPscRrnOG6I
User avatar
hAoS^
Server Admin
Posts: 132
Joined: Thu Mar 17, 2022 7:43 am
Location: Oradea
Contact:

Re: Reclamatie hAoS^

In primul rand, de ce nu pui si partea de conversatie in care ai inceput sa devii smardoi ?
Uite, o pun eu pentru tine
soricelu.png
In al doilea rand, majoritatea erau pe B si bomba plantata de ceva vreme tu stai rampa in A(unde nu mai era nimeni, nu stiu ce tineai), dupa ce mor toti T in B tu mai stai rampa si te trezesti in ultimul moment sa mergi spre B, unde e save'ul aici?
Image
User avatar
xah
Silver II
Silver II
Posts: 2
Joined: Mon Mar 13, 2023 1:03 pm
Contact:

Re: Reclamatie hAoS^

nu inteleg care i legatura dintre ce am scris dupa cu subiectul pe care il dezbatem in acest topic: acela ca mi ai dat slay abuziv
asadar, care i motivul pentru slay ul pe care mi l ai dat? ar trebui sa dam slay tuturor jucatorilor de acum in colo care sunt in viata si pierd runda, atunci - sau, si mai bine, daca e bomba plantata pe B si sunt ancora pe A, sa-mi dai slay
sustin ideea mesajului meu: "e si de inteles ca n ai treaba cu jocu", cu o mica adaugire, ar trebui sa renunti la a modera serverul daca nu o poti face asa cum trebuie, adica sa nu dai slay cand ti se scoala tie, caci puteam sta la exit frag din kitchen, sau puteam sa incerc sa opresc defuse-ul, decizia era a mea
User avatar
hAoS^
Server Admin
Posts: 132
Joined: Thu Mar 17, 2022 7:43 am
Location: Oradea
Contact:

Re: Reclamatie hAoS^

In primul mesaj ziceai ca faci save, acum zici ca stateai la exit frag? In fine, poate nu am treaba cu jocul dar nici tu nu ai treaba cu reclamatia asta pentru ca o data e alba si dupa e neagra.
Am zis in primul raspuns pentru ce ti'am dat slay.
Topic inchis!
Image
Locked
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 0 guests