Ban miss noXa

Lista cu Numele si motivele celor care au luat Ban pe server
Locked
User avatar
rigE
Server Admin
Posts: 551
Joined: Fri Nov 19, 2021 1:25 am
Location: Arges
Contact:

Ban miss noXa

Nume: miss noXa (noXe)
Durata: permanent
Motiv: multiple injuri si jigniri asupra jucatorilor si adminilor
Dovada:
noxe.rar
(5.51 MiB) Downloaded 28 times
P.S. Jucatorul selfish a primit unban pe server. Motiv: dovezi insuficiente
Attachments
28.png
27.png
26.png
26.png (7.01 KiB) Viewed 710 times
25.png
24.png
23.png
23.png (7.52 KiB) Viewed 710 times
22.png
21.png
21.png (3.87 KiB) Viewed 710 times
20.png
20.png (9.44 KiB) Viewed 710 times
19.png
19.png (7 KiB) Viewed 710 times
18.png
18.png (3.57 KiB) Viewed 710 times
17.png
16.png
15.png
14.png
13.png
12.png
12.png (11.54 KiB) Viewed 710 times
11.png
11.png (4.05 KiB) Viewed 710 times
10.png
10.png (3.31 KiB) Viewed 710 times
9.png
9.png (10.85 KiB) Viewed 710 times
8.png
7.png
6.png
6.png (9.89 KiB) Viewed 710 times
5.png
5.png (6.91 KiB) Viewed 710 times
4.png
3.png
3.png (3.9 KiB) Viewed 710 times
2.png
2.png (11.83 KiB) Viewed 710 times
1.png
1.png (10.01 KiB) Viewed 710 times
Image
ImageImage
User avatar
styl3noxe
Silver Elite
Silver Elite
Posts: 5
Joined: Wed Nov 17, 2021 6:26 pm
Location: Iasi
Contact:

Re: Ban miss noXa

Terminati, pl, plm, animale, milsugeti, rasa ta, ratatule, fututa.Astea sunt cuvintele pentru care tu ai banat un jucator cu sute de ore (probabil mai mult decat tine), permanent.In primul rand, multe dintre ele sunt folosite o singura data, ai stat cateva ore sa verifici ce am zis eu de cand joc pe server si asta e tot ce ai gasit ? Am sute de ore si cel mai nasol cuvant pe care l-am folosit a fost fututa, dar tu fiind un scripter adevarat se pare ca nu prea ai trecut pe la limba si literatura romana, cel putin nu cat sa-ti dai seama ca 'sugi' si 'rasa' nu sunt injuraturi/jigniri.Dar e ok, te inteleg.Bun, sa revenim. https://imgur.com/1DiQwwZ https://imgur.com/8aJFBr6 Nu te supara, domnule owner, 20 + ani, astea sunt motive de ban ? "Un meci mai *zutv-cenzurat*" si "orfelinat" ? Asta e comportament de owner ? Te-ai dus sa verifici ce am zis eu de cand joc pe server, de ce nu zici pentru ce mi-ai dat ban fix acum ? Ca i-am zis iubitului tau taplord, un copil de 16 ani fara creier, ca sta la orfelinat ? Dupa ce el se baga in seama aiurea si face glume din 1900 ? Daca esti admin, inseamna ca poti sa iti bati *zutv-cenzurat* de mine cum ai tu chef ? Si eu sa tac ? In log-urile de mai sus sunt multe faze in care i-am raspuns lui tap.Vrei sa-ti zic de ce ? Pentru ca tap, un admin inteligent, sufera si spameaza pe chat dupa fiecare kill pe care il face pe mine (de multe ori si pe altcineva).Poti sa verifici si asta in log-uri, daca tot ai stat ore intregi sa cauti tot ce am zis eu de cand joc pe server.Mi-am luat si mute, si gag, nu e ca si cum tot ce am zis de cand joc pe server a scapat nepedepsit, cine esti tu sa vii cu dovezi din 1900 cand tu m-ai banat pentru ca esti un frustrat ajuns owner? M-ai banat pentru o gluma pe discord (unde am fost provocat, btw). Ai jucatori pe server ca Ianis, care isi baga *zutv-cenzurat* in cine are chef, cum are chef, se pisa pe toata lumea (probabil a luat mute/gag de mai putine ori ca mine, ironia sortii), si tu ma banezi pe mine ? Nu te supara, daca tot esti asa de strict de ce nu verifici log-urile tuturor playerilor intrati pe server ? Cati oameni au mai luat ban pentru chestii adunate, pe care le-au facut de cand joaca pe server ? Daca tot esti asa un sfant, astept sa-i verifici pe toti asa, nu numai pe mine.Nu stiu ce ti-am facut exact, probabil te-ai saturat si tu sa te arunc non stop in aer, dar nu e ok sa te pui pe mine doar pentru ca nu ma halesti si pentru ca ti-am jignit printesa de 16 ani.Imi dai ban pentru multiple injurii (cu doi de i) asupra jucatorilor si adminilor, de ce ma rog nu a venit niciodata un player sa-mi faca reclamatie ? Te-ai trezit tu, care abia mai intri pe server, sa-mi zici ca sunt arogant si ma leg de toti jucatorii cand eu ma inteleg cu absolut toata lumea (inafara de cei doi admini tap si rige, desigur).De ce nu a venit nimeni de cand joc eu pe serverul asta sa-mi faca o reclamatie ? Ai zis ca am injurat adminii cand singurul caruia i-am suferit a fost tap (restul sunt misto uri intre noi, dar acum sunt dusmanul tau si nu mai tii minte).De ce ? Pentru ca sufera dupa absolut fiecare kill, pentru ca face misto-uri aiurea. https://imgur.com/a/1V9pJMV , https://imgur.com/a/5IlJM4z Pentru fazele astea ce sanctiune a primit tap ? Asta e comportament de admin ? El poate sa-si bata *zutv-cenzurat* de mine si eu trebuie sa-l suport ? Cine e el sa faca glume despre prietenii mei ? Sa ma ameninte ca se leaga de Larisa, "mana dreapta entered the room", sa zica ca am gagica pe minus...eu trebuie sa suport chestiile astea ? La fel cum in capul tau cuvintele "rasa" si "sugi" sunt jigniri, si eu ma simt ofensat cand se fac glume misogine de *zutv-cenzurat* gust despre o prietena care ce sa vezi, joaca si pe server.Nu ma astept sa intelegi chestiile astea oricum, avand in vedere ca dai ban pe motiv "orfelinat" si "un meci mai *zutv-cenzurat*".Faptul ca i-ai dat ban lui selfish total aiurea, doar pentru ca dupa cum stii si tu e prietenul meu, e dovada suprema ca banul asta e 100% din frustrare.Inainte eram amici, acum din pacate esti owner si ai uitat..Te pup, toate cele bune, n-are rost sa mai continui ca oricum Nark te lasa sa faci ce vrea.Te sfatuiesc sa mai iesi din casa, poate mai scapi de frustrarile astea.
User avatar
nark
Server Admin
Posts: 449
Joined: Fri Oct 22, 2021 10:37 pm
Contact:

Re: Ban miss noXa

styl3noxe wrote: Sun Apr 17, 2022 8:47 pm Te pup, toate cele bune, n-are rost sa mai continui ca oricum Nark te lasa sa faci ce vrea.
O sa ma leg doar de afirmatia asta.

Toate log-urile de mai sus sunt inainte de deadline-ul de concurs. Deci, tehnic, puteai fi descalificat cu minim o zi inainte de anuntarea castigatorului (Si trebuia sa se intample)

Dar aveai orele implicate pentru care te-ai chinuit (si eu pun accent foarte mult pe implicare)

Tu ai fost implicat pentru tastatura, atat. Restul (adminii) sunt implicati 24/7 dupa ce tu pleci, si tu pleci.

Ai plecat acasa cu o tastatura de ~700 de lei si nu datorita lui RigE.

Sa te bucuri de ea, cu placere.
Image

Image
Image
User avatar
zad
Global Elite
Global Elite
Posts: 114
Joined: Mon Apr 04, 2022 10:57 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Ban miss noXa

styl3noxe wrote: Sun Apr 17, 2022 10:02 pm Terminati, pl, plm, animale, milsugeti, rasa ta, ratatule, fututa.Astea sunt cuvintele pentru care tu ai banat un jucator cu sute de ore (probabil mai mult decat tine), permanent.
Citat din regulament - - Nu este permisa folosirea unui limbaj indecent la adresa jucatorilor sau adminilor - Sanctiune: GAG/MUTE sau chiar Ban temporar (maxim 100 min), in functie de caz. Dupa expirarea ban-ului daca exista recidiva, penalitatea este Ban Permanent.

styl3noxe wrote: Sun Apr 17, 2022 10:02 pm In log-urile de mai sus sunt multe faze in care i-am raspuns lui tap.Vrei sa-ti zic de ce ? Pentru ca tap, un admin inteligent, sufera si spameaza pe chat dupa fiecare kill pe care il face pe mine (de multe ori si pe altcineva)

Si pe tine voiam sa te trag de urechi ca faceai asta, insa am fost informat ca nu este impotriva regulilor, citez; Welcome to CS:GO, un joc toxic.
styl3noxe wrote: Sun Apr 17, 2022 10:02 pm Mi-am luat si mute, si gag, nu e ca si cum tot ce am zis de cand joc pe server a scapat nepedepsit

Mai sus ai citatul din regulament.
styl3noxe wrote: Sun Apr 17, 2022 10:02 pm De ce nu a venit nimeni de cand joc eu pe serverul asta sa-mi faca o reclamatie ?

Au fost discutii interne, rufele nu se spala in public.
styl3noxe wrote: Sun Apr 17, 2022 10:02 pm https://imgur.com/a/1V9pJMV , https://imgur.com/a/5IlJM4z Pentru fazele astea ce sanctiune a primit tap ?

Va fi tras la raspundere, multumim pentru poze.
styl3noxe wrote: Sun Apr 17, 2022 10:02 pm dovada suprema ca banul asta e 100% din frustrare

Nicidecum, banul este datorita comportamentului tau fata de playeri / admini. viewtopic.php?t=3..
Image
User avatar
rigE
Server Admin
Posts: 551
Joined: Fri Nov 19, 2021 1:25 am
Location: Arges
Contact:

Re: Ban miss noXa

Salutare!

Ma asteptam la un asemenea raspuns(plin de injurii*), pentru ca asta este vocabularul pe care l-ai dobandit pe durata celor 18+- ani pe care ii ai. Sa continuam...

1. Conform acestei poze ->
a.png
ai fost sanctionat pentru reclama.
2. Conform pozelor cu nr 1,2,3,11,15 si 17, ai fost sanctionat pentru limbaj indecent la adresa adminilor.
3. Legat de pozele postate de tine (TapLord) nu am vazut o reclamatie in privinta asta.
4. Ce se intampla intre admini, este strict intre noi(adminii).

Seara frumoasa iti doresc!

BANUL RAMANE!

TOPIC INCHIS!
Image
ImageImage
Locked
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 0 guests