Cerere unban sun

Consideri ca ai primit Ban pe nedrept? Scrie aici
Locked
User avatar
sun2405
Gold Nova II
Gold Nova II
Posts: 11
Joined: Sun Feb 26, 2023 9:42 am
Contact:

Cerere unban sun

Nick-ul tau: sun
Adminul care te-a banat: ZAD
SteamID: STEAM_1:1:215525413
Motivul pentru care ai luat ban: wallhack
Data si ora banului: 26.02.2022 ora 09:38 ceva gen
De ce consideri ca ai luat Ban pe nedrept: Vreau si eu sa vad niste dovezi in acest sens. Daca am o zi buna si trag bine nu inseamna ca am cod. Niste dovezi de la acest admin? Voi posta si o reclamatie curand pentru ban fara dovezi/motiv. si daca are dovezi cu demo vreau sa le analizam.
User avatar
zad
Global Elite
Global Elite
Posts: 114
Joined: Mon Apr 04, 2022 10:57 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cerere unban sun

Banul ramane, dovada o ai aici;
viewtopic.php?t=1370

Daca vrei sa analizezi demo-ul, poti sa o faci cu alti admini - ca sa fie raspunsul impartial.
Image
User avatar
sun2405
Gold Nova II
Gold Nova II
Posts: 11
Joined: Sun Feb 26, 2023 9:42 am
Contact:

Re: Cerere unban sun

Vreau sa fiu si eu verificat pe discord prin intermediul a orice. Orice fel de aplicatie/ Tw/supremo. Sau orice altceva este nevoie. Dupa cum am mai spus, se vede clar in demo ca se aud jucatorii si singura lovitura sketchy a fost pe mid unde am tras prin flash, dar nici macar. Se vazuse jucatorul dinainte
Solicit o verificarea calculatorului
User avatar
sun2405
Gold Nova II
Gold Nova II
Posts: 11
Joined: Sun Feb 26, 2023 9:42 am
Contact:

Re: Cerere unban sun

Daca tu vezi zilnic doar publicari nu inseamna ca toti jucam asa slab, unii mai jucam faceit, mai avem si peste 500 de ore( in cazul majoritatii publicarilor). Ma rog. Astept si eu o verificare a calculatorului si o vizionare a demo-ului de un alt admin, daca se poate unul cu mai multa experienta pe Counter Strike.
User avatar
zad
Global Elite
Global Elite
Posts: 114
Joined: Mon Apr 04, 2022 10:57 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cerere unban sun

Sa nu comparam merele cu pere. Cand jucam eu CS la nivel semi-pro tu nu erai nascut.

Nu este nevoie de verificare - au trecut 2 ore de la ban iar orice verificare este nula. Dovada ramane demo-ul atasat.
Prima runda; rush apartamente - prefire exact unde trebuie si pe "w" ca toti "publicarii" - bineinteles ca nu era nimeni.
A 2-a runda iti era "frica" sa intri in apartamente - 3 oameni acolo - bineinteles ca nu ai mai facut rush.
Legat de kill-ul ala prin flash, nici nu l-ai vazut.
Tot a 3-a runda, prefire cu deagle-ul la ala care-ti face peek pe mid.

A 5-a runda - prefire kil banana, cu toate ca nu s-a anuntat deloc, tu nu aveai cum sa-l auzi, ai iesit direct cu tinta pe el.

Sa mai continuam ?

Banul ramane, topic inchis.
Image
Locked
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Google [Bot] and 0 guests