Hai cu banu

Ai observat un jucator care nu joaca fair? Scrie-ne aici
Locked
User avatar
CRISTI_MBOBI
Global Elite
Global Elite
Posts: 300
Joined: Sat Mar 19, 2022 8:34 pm
Location: Galati
Contact:

Hai cu banu

Nume:LUKA.com
SteamID : STEAM_1:1:221489298
Data : 28/07/2023
Motiv : Staffu sta si doarme in frunte cu domnii owneri. E server pay to win iar orice regula incalcata e fix nula ca nu va pasa . Tineti niste persoane in rang sus care efectiv au stat si frecat menta , cum ar fi domnul cata care a luat co-owner si bafta , nu l-a mai vazut nimeni de atunci dar tot el e cel super "informat" ca stie el ca numa eu raportez cazuri.

Rige , nesimtirea ta.....n-are limite , de pe vremea cand eram in staff si iti dadeam demouri concrete pe care le cereai , tu ma luai efectiv de *zutv-cenzurat*, iti bateai joc , te faceai ca mi dai cu seen. Azi la fel , iti dau un exemplu de monitor , si tu in loc sa te duci sa cauti demoul , alegi sa intorci micii pe gratar ca ai si viata personala. Sa nu mai vorbim de chestia personala.

Nark , treaba cu zad , de ce nu ai dat remove la toti care eram pe live ? Ai facut dubla discriminare , odata ca l-ai dat numa pe zad afara , si alta data ca exista domnul co-owner absent si pus degeaba ( ca nu face nimic oricum ) care are 20 de liveuri , dar nu asa pe spam , cu canal dedicat pentru dansul cu Warzone . Tu ai spus , chiar tu , ca nu fusese niciun admin toata ziua , esti sigur ??? Fusesem cu zad de la 10-11 dimineata pana la 17 dupa amiaza , luat o ora pauza si bagat iar la 19 o mapa pe server. Cand m-am plans eu anu trecut in noembrie si decembrie ca sunt singur la 30 de playeri nu ma bagai in seama. Scuza cu "nu intra playerii ca nu sunt admini on" e cea mai penibila. Oamenii ies deoarece nu oferiti explicatii cand faceti vreo atributie pe server , lasand adminii sa i-a toate "ghiulelele"

Alegeti sa fiti superficiali si sa treceti peste situatii ca si cum "nu sunt eu protagonist , nu ma bag" , pai si atunci ce naiba facem ? Ne pasa dar totodata nu ne pasa ? Daca va pasa cel putin de server , eu nu am nicio problema sa-mi da-ti ban , dar macar aveti intelegere pentru cei care i-ati adus , nu cum ati procedat cu cei activi .

Chiar imi pare rau ca s-a ajuns aici , dar sunteti superificiali si nu priviti situatia reala cu pasare .
LaRevedere
Image
User avatar
nark
Server Admin
Posts: 449
Joined: Fri Oct 22, 2021 10:37 pm
Contact:

Re: Hai cu banu

Fara ban nu poti sa te stapanesti sa dai connect? Nu mai intra daca esti deranjat.

Legat de zad, nu vad care e treaba ta in povestea aia.

Ai postat in calitate de avocat?
Image

Image
Image
User avatar
CRISTI_MBOBI
Global Elite
Global Elite
Posts: 300
Joined: Sat Mar 19, 2022 8:34 pm
Location: Galati
Contact:

Re: Hai cu banu

Atentie , se citeste printre randuri.........fix ce ziceam , nepasare.
Image
User avatar
rigE
Server Admin
Posts: 551
Joined: Fri Nov 19, 2021 1:25 am
Location: Arges
Contact:

Re: Hai cu banu

Atentie, se scriu povesti.

Luka, tu consideri ca serverul se duce pe rapa? Atunci de ce avem jucatori, de ce avem oameni noi dornici sa aplice in staff de cand cu noile schimbari, singurele noastre piedici erau cei ce spuneau "eu ies daca ala intra in staff", si uite ca ati iesit si au venit altii, poate ca ei sunt la inceput, dar se vor forma si vor face o munca calitativa si semnificativ mai buna deoarece acesti oameni nu se plang atunci cand cineva intra in echipa si nu barfesc pe la colturi.

Multumim ca ti-ai rapit din timp sa ne scrii pentru ca ai considerat tu ca se face monitor la greu si ca adminii dorm. Pai inainte sa parasiti voi staff-ul, voi erati cei care dormeau, asa ca nu esti in masura sa aduci acele acuzatii asupra noilor admini care sunt in proces de invatare.

Daca nu te poti stapani sa nu intri pe server, ne poti comunica si iti indeplinim dorinta, daca iti doresti atat de mult.

Toate cele bune!
Image
ImageImage
User avatar
nark
Server Admin
Posts: 449
Joined: Fri Oct 22, 2021 10:37 pm
Contact:

Re: Hai cu banu

Simt nevoia sa revin, totusi, daca tot zici ca se citeste printre randuri si vrei sa ne spalam rufele aici:

Nark , treaba cu zad , de ce nu ai dat remove la toti care eram pe live ?
Ce treaba aveati voi toti? Aveati program fix de adminat pe server? Iti zic eu: nu.
Nu vorbesc punctual de ziua respectiva, ca vad ca tu te legi de aia si imi dai pe ore ce s-a intamplat, eu vorbesc de o chestie care se intampla de mult timp si mai si semnalizam ca voi toti erati pe joculete cu zad, probabil sa isi creasca canalul zad pe barba serverului, a voastra, etc.

Repet, nu se intampla de ieri, de azi.

Faptul ca nu ati luat remove inseamna ca problema nu era la voi, dar daca ati intors armele si ati cerut remove inseamna ca nu va conveneau demult niste chestii si ma bucur ca s-a intamplat pana la urma. Decizia a fost a voastra, sa fiti constienti de asta.

si alta data ca exista domnul co-owner absent si pus degeaba
Domnul co-owner a dat grade de vip cand noi nu eram on sa le facem si in ultima perioada a fost absent motivat pentru niste probleme personale pe care, eu, le stiam.
Daca este invidie din partea ta sau a clientului tau in calitate de avocat, exista unul sau mai multe motive pentru care nu ati ajuns co-owneri, unul e mai sus (din multe)

Cand m-am plans eu anu trecut in noembrie si decembrie ca sunt singur la 30 de playeri nu ma bagai in seama.
Si atunci de ce jucati toti monopoly si mai si anuntati pe @everyone ca nu e admin on?
Si de ce lucrurile s-au miscat atat de repede si natural incat acum nu mai avem problema asta?
De ce nu se miscau atat de repede cand era vechiul staff? Tema de gandire.

Oamenii ies deoarece nu oferiti explicatii cand faceti vreo atributie pe server , lasand adminii sa i-a toate "ghiulelele"
Oameni multi au iesit din cauza voastra, stii foarte bine cate plangeri au fost la adresa, mai ales a ta, ca delirezi si aplici ban-uri ca iti iei kill legit si acuzi ca e conspiratie.

Daca va pasa cel putin de server
Stii care e diferenta dintre noi? Scopul meu este sa ma asigur ca serverul merge.
Acum 1 luna au fost atacuri si serverul a fost jos, eu fiind in UK.
2 saptamani am mutat, numai eu stiu cum remote, resurse sa trecem peste acel moment.
Imi zici tu mie ca, tu luka, fiind in concediu si server off, iti sabotai tot concediul sa mearga lucrurile cum trebuie? Nu cred.

Motiv : Staffu sta si doarme in frunte cu domnii owneri. E server pay to win iar orice regula incalcata e fix nula ca nu va pasa
Ownerii nu dorm, faptul ca nu ma/ne vezi fizic pe server nu inseamna ca nu se intampla lucruri, un exemplul este un paragraf mai sus.
Iar cand zici ca e server pay to win cred ca ai gresit discutia. Daca te referi la ce cred eu ai fost atata timp degeaba cu noi.

Tineti niste persoane in rang sus care efectiv au stat si frecat menta , cum ar fi domnul cata care a luat co-owner si bafta
Ti-am zis mai sus despre cata si simt niste ranchiuna dar sper ca mi se pare.
Aspirai la co-owner? Pai daca tu ca head admin nu te mulai pe anumite decizii si, pe parte de staff, nu se progresa cu nimic si tot timpul aveai ceva de comentat la adresa orcui, cum de ti-ai creat reputatia asta? Ca ti-ai creat-o singur.

Si totusi, nu te-a dat nimeni afara din staff, nu v-a dat nimeni afara din staff, ati intors singuri armele iar lucrul asta a dus la un nou staff, de 21 de oameni cu viziuni noi si cu mult entuziasm.

Hai sa ii dam timpului timp sa vedem cine a avut dreptate.
Image

Image
Image
Locked
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 0 guests