Cerere unban: raresivnn

Consideri ca ai primit Ban pe nedrept? Scrie aici
Locked
User avatar
raresivnn
Silver I
Silver I
Posts: 1
Joined: Wed Jun 21, 2023 10:07 pm
Contact:

Cerere unban: raresivnn

Nick-ul tau: raresivnn
Adminul care te-a banat: CRISTI_MBOBI
SteamID: STEAM_1:0:779137313
Motivul pentru care ai luat ban: Aim presupun
Data si ora banului: 21-06-23 Ora: 18:43
De ce consideri ca ai luat Ban pe nedrept: Deci in primul rand pot demonstra ca am laptopul luat pe data de 20.06.23 si pot arata orice am pe laptop fara nici o problema cu screen share.
Ieri pe data de 20.06.23 dupa ce mi am instalat windows-ul mi-am instalat si jocurile preferate cum ar fi cs:go, lol, valorant si ma rog altele. Cum pe main am ban si mai joc pe conturile prietenilor (cand aveam vechiul laptop) (la ei joc fara cod pe conturi) am vrut sa mi mai fac un cont de cs:go si sa fac 20 ore pentru faceit ca sa joc doar faceit pe el, am dat de acest server pe data de 21.06.23 dimineata si m am jucat ceva vreme sub numele de "Mc Donalds". In fine am jucat ceva vreme si pe dupa amiaza am jucat inferno unde prin noroc i-am dat cap lui "vice" prin smoke si dupa s a suparat putin, era si "chej" acolo dar nu vreau sa implic pe nimeni in asta. Oricum, dupa am mai jucat si vertigo, de aici cica mi-am laut ban, dupa videoclipurile lui Cristi nu mi se pare nimic suspicios, tinand cont ca joc csgo din 2019, asta rezultand ca stiu unde sa tin tinta, stiu mapele, stiu spoturi, stiu sa trag (poate suna narcisist asta dar mna comparativ cu altii din zilele de azi).
Ai citit Regulamentul Playerilor? [Da / Nu]: vutz

vreau sa adaug faptul ca pe videoclipurile lui Cristi prin care "demonstreaza" ca am "Aim" nu stiu sigur daca stie ce inseamna ca o persoana sa aibe aim, tinta ti se duce automat spre cap fiind mai usor sa nimeresti capul si uneori iti tremura tinta din cauza ca tu te opui uneori aimbotului. in videoclipuri nu apare nici un fel de dovada ca eu as avea aim, nici wall, nici nimic, el se bazeaza doar pe faptul ca acest cont: raresivnn este facut de recent si nu e trusted. nu vad asta un motiv de ce sa baneze pe cineva.
inca o data, pot demonstra prin screen share sau orice doriti voi, va pot arata si factura de la laptop fara adresa si asa ca sa va dati seama ca l am cumparat chiar pe data de 20.06.23.
User avatar
rigE
Server Admin
Posts: 551
Joined: Fri Nov 19, 2021 1:25 am
Location: Arges
Contact:

Re: Cerere unban: raresivnn

In urma dovezilor postate de @CRISTI_MBOBI , se observă că ai wallhack.

Banul rămâne.

Topic închis!
Image
ImageImage
Locked
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 5 guests