reclamatie cata blabla

Ai vazut ceva neinregula pe server? Lasa un mesaj aici
Locked
User avatar
kavasefultau
Silver III
Silver III
Posts: 3
Joined: Mon May 08, 2023 3:41 pm
Contact:

reclamatie cata blabla

Nume: kava
SteamID: STEAM_0:1:182658174
Motiv: Am primit ban degeaba dupa ce mi am schimbat tag ul de 4 ori si tot a fost nemultumit atminul. serverul nu se putea juca daca jucam eu cu group tag ul freciparu. Nu stiu ce este deranjant in acest nume. https://stiri-ultima-ora.ro/acesta-i-un ... e-neuitat/
Dovada: https://www.youtube.com/watch?v=8oJTZop ... annel=kava
User avatar
Cata
Server Admin
Posts: 157
Joined: Tue Dec 27, 2022 1:59 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: reclamatie cata blabla

Salut,

V-am rugat pe tot sa va schimbati tag-ul atat pe chat cat si pe voice. Dupa ce intr-un final ai schimbat tag-ul ai ajut intr-un final la un tag ce probabil l-ai considerat cu mesaj "subtil" dar a fost foarte direct. Nu se accepta limbaj licentios, tag-uri indecente si pentru repeat offense care din punctul meu de vedere a fost o insulta asupra staff-ului puteai primi permanent. Cum toata lumea respecta regulile limbajului si comportamentului asa trebuie sa faci si tu.

Momentul in care sunteti rugati de mai multe ori sa il schimbati si ramaneti cu acelasi tag indecent si/sau puneti altul la fel de indecent se considera ignorarea adminului si poate duce si la BAN permanent.

Multumesc,
Image
User avatar
kavasefultau
Silver III
Silver III
Posts: 3
Joined: Mon May 08, 2023 3:41 pm
Contact:

Re: reclamatie cata blabla

daca si la 34 de ani te ofensezi la niste cuvinte de genu pe un joc go get a life.
User avatar
Cata
Server Admin
Posts: 157
Joined: Tue Dec 27, 2022 1:59 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: reclamatie cata blabla

Multumesc pentru sfat.

Indiferent daca m-a ofensat sau nu, atitudinea si actiunile tale au dus la acele 2 ore de BAN ce va ramane pana la expirare.
Image
User avatar
kavasefultau
Silver III
Silver III
Posts: 3
Joined: Mon May 08, 2023 3:41 pm
Contact:

Re: reclamatie cata blabla

te n plm de orfan
User avatar
Cata
Server Admin
Posts: 157
Joined: Tue Dec 27, 2022 1:59 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: reclamatie cata blabla

BAN-ul a devenit permanent pentru injurii si jigniri la adresa staff-ului. TOPIC CLOSED.
Image
Locked
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 1 guest